Fiyatlandırma

  • Kampımızda çadır ve karavan konaklamaları için rezervasyon almıyoruz. Geniş kamp alanımızda her daim sizi ağırlamak üzere yerimiz mevcut.
  • Ancak temmuz-ağustos aylarında Cumartesi akşamları ve bayram tatili gibi yoğun dönemlerde gelmeden 1 gün önce yer durumunu sorgulamanızı öneririz.

Çadır Sizden

KAMPANYA

Çadır Bizden

KAMPANYA​

Karavanımla

KAMPANYA​

MüşterimizHakkımızda Ne Diyor?

Bakir bir doğada sessiz sakin, huzurlu, samimiyiz. Yeşille mavinin içinde, meyve ağaçlarının arasında çadırlar. İster bizimkilerde kalın, ister kendi getirdiğiniz çadırlarda.

Bu kadar güzel bir yer nasıl gelmemiş ve duymamışım dedirtiyor insana..çalışanlar sahipleri muhteşemler . Herkese tavsiye edeceğim.

Buket Sevgi

İzmir

Kamp ve konaklama olarak çok güzel bir yer ben 20 yıldır burdayım ve birçok kamp yerinden daha donanımlı banyolar olsun tuvalet olsun yemek masasına kadar veriyorlar kablo getirirseniz çadırın içine kadar çekebilirsiniz ve yemek için Cafe ve pilajı var ve hırsızlık için çekinmeyin güvenlikleri var ben 20 yıldır herhangi bir sorun yaşamadım tam bir aile yeri teşekkürler
 
 

Kader Aslan

İstanbul

İki aile olarak gittik ve çok beğendik. Tam bir aile yeri. İhtiyaçlarınızı alabileceğiniz bir kafesi var. Tuvalet ve banyoların sayısı çok ve temizliği iyi. Orada yerleşik durumda bulunan kampçılar çok iyi niyetli. Sürekli yardımcı oluyorlar. Hemen yanı başında bir sahilde var. Suyu soğuk geldiği için giremedik. Çadırlara yakın prizler var. Buzdolabı var ve kullanabiliyorsunuz. Çamaşır makinaları mevcut. Gitmeden aramak lazım. Yerleşik durumda çok kişi olduğu için yer olmama ihtimali var. Biz her şeyinden memnun kaldık.
 
 

ali Kurnaz

Bursa